Birutės namai Kaune- tai geriausias pasirinkimas!

Šioje galerijoje nufotografuoti Birutės namai Kaune, Aleksote, Seniavos pl. Nuotraukos darytos 2019 m. pavasarį.

Fasadai

Nuotruakose matyti skirtingos namų fasadų apdailos (klinkerinės plytelės, medinės dalylentės silikoninis struktūrinis tinkas). Fasadai tiek spalvomis tiek medžiagiškumu puikiai tarpusavyje dera ir suteikia kvartalui žaismingumo.

Projektuojant Birutės namai kotedžai Kaune, buvo siekiama išlaikyti viso kvartalo vientisumą ir sukurti patogius namus gyvenimui. Žaismingas, besikeičiantis, bet kartu ir vientisas eksterjeras suteikia namams išskirtinumo ir solidumo.

Atkreipiame dėmesį į įėjimus, kurie yra šiek tiek įgilinti, tai gyventojams itin patogu, čia gaunasi lauko tambūras, kur neužlyja lietus. Šios namų dalies apdaila yra naturalus granitinis akmenukas, kuris yra gerokai atsparesnis už paprastą struktūrinį tinką.

Pilna apdaila

Galerijoje yra pateiktos pilnos apdailos namų nuotraukos, tai tipinė pilna apdaila. Sienos yra dažomos atspariais dažais, grindys klojamos viniline pvc danga. Šie namai Kaune įrengti su dizainerės pagalba, kuri suderino šiltas sienų spalvas su grindų dangos ir plytelių san. mazguose spalvomis. San. mazguose buvo panaudotos didelio formato 90×45 cm, betono spalvos, akmens masės plytelės.

Žinoma yra galimi ir paketimai atsižvelgiant į kliento pageidavimus, siūlome pagalbą įsirengiant būstą – apdailos darbus, profesionalaus dizainerio konsultaciją ar visapusišką įrengimą.

Projektas išsiskiria techniniais sprendimais ir skirtas vertinantiems kokybiškus namus ir jų aplinką. Didelis dėmesys skiriamas kokybiškų medžiagų parinkimui ir kokybiškam darbų atlikimui.

Susidomėjusius prašome susisiekti kontaiktais čia! 

Birutės namai – Facebook puslapyje daugiau fotografijų!