Birutės namai Kaune – tai teisingas pasirinkimas ieškantiems kokybės ir komforto!

Čia pateikiamos Birutės namai projekto Kaune vizualizacijos, kurios buvo darytos atsižvelgiant į projekto autoriaus sprendimus ir viziją, dabar jau galime palyginti kaip Birutės namai Kaune, Aleksote, Seniavos pl. atrodo nuotraukose ir vizualizacijose. Vizualizacijos darytos 2017 m. vasarą.

Fasadai

Vizualizacijose buvo stengtasi perteikti skirtingas namų fasadų apdailas (klinkerinės plytelės, medinės dalylentės silikoninis struktūrinis tinkas). Fasadai tiek spalvomis tiek medžiagiškumu puikiai tarpusavyje dera ir suteikia kvartalui žaismingumo.

Projektuojant Birutės namai Kaune, buvo siekiama išlaikyti viso kvartalo vientisumą ir sukurti patogius namus gyvenimui. Žaismingas, besikeičiantis, bet kartu ir vientisas eksterjeras suteikia namams išskirtinumo ir solidumo.

Atkreipiame dėmesį į įėjimus, kurie yra šiek tiek įgilinti, tai gyventojams itin patogu, čia gaunasi lauko tambūras, kur neužlyja lietus, bei užuovėja. Šios namų dalies apdailai naudojamas tinkas su naturaliu granitiniu akmenuku, kuris yra gerokai atsparesnis už paprastą struktūrinį tinką.

Pilna apdaila

Klientams siūlome galimybę įsigyti namus pilnai įrengtus, tai yra su pilna apdaila. Sienos yra dažomos atspariais dažais, grindys klojamos viniline pvc danga. Birutės namai įrengti su dizainerės pagalba, kuri suderino šiltas sienų spalvas su grindų dangos ir plytelių san. mazguose spalvomis. San. mazguose buvo panaudotos didelio formato 90×45 cm, betono spalvos, akmens masės plytelės.

Žinoma yra galimi ir pakeitimai atsižvelgiant į kliento pageidavimus, siūlome pagalbą įsirengiant būstą – apdailos darbus, profesionalaus dizainerio konsultaciją ar visapusišką įrengimą.

Projektas išsiskiria techniniais sprendimais ir skirtas vertinantiems kokybiškus namus ir jų aplinką. Didelis dėmesys skiriamas kokybiškų medžiagų parinkimui ir kokybiškam darbų atlikimui.

Susidomėjusius prašome susisiekti kontaiktais čia! 

Birutės namai – Facebook puslapyje daugiau fotografijų!